omilosci.pogodzinach.net

Wszystko na temat miłości - Czy on mnie jeszcze kocha?

Go?? - 22-09-05, 11:28
Temat postu: Czy on mnie jeszcze kocha?
Jestem załamana! Strasznie cierpie i prawie codziennie płacze! Jestem z chłopakiem od 3 lat! Od jakiegoś czasu on sie zmienilł! Krzyczy na mnie z byle powodu i jeszce wmawia mi, ze ti moja wina ze sie klocimy! Ja mu nic zlego nie robie, po prostu go nawet potrafi takie cos zdenerwowac ze źle pokroje pomidora! Nie jest juz czuly! Nie dotyka mnie! Nie chce sie ze mna kochac bo mowi ze jest zmeczony! No ale ile mozan byc zmeczonym! Caly czas powtarza mi ze mnie kocha! Ale ja w to nie wierze! Nie mowi mi nic milego i mysli ze slowo kocham zaltawi wszytsko! Ja np nie moge jeździc do kolezanek a on chce jeździc do kolegow i mowi ze to co innego ze ja nie moge! Przeciez to taka sama sytuacja!On mowi ze ma takie potrzeby ze sie spotykac z kolegami i ze ja nie jestem jednba na swiecie! Ja nie wiem czy on uwazaz ze ma jakies wieksze prawa czy co! Czuje sie niekochana, nieatrakcyjna, nie czuje tego ze mnie pragnie! Kiedys wiele dla Niego znaczylam a teraz czuje ze jestem dla niego smieciem! On powtarza ze mnie kocha ponad wszytsko! No to w takim razie wytlumaczcie mi jak on moze mnie kochac jak tak sie zachowuje? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Go?? - 22-09-05, 21:15
Temat postu: Re: Czy on mnie jeszcze kocha?
na twoim miejscu bym z nim o tym po prostu pogadala. bo nie ma sensu się męczyć prawda?
wypytaj go o co chodzi, czy chce cie zostawic i nie wie jak ci to powiedziec dlatego tak sie zachowuje? (moze nawet mowi ze kocha bo nie ma odwagi przyznac co innego.)
może ma kogos innego?
moze ma problemy niezwiazane z waszym zwiazkiem i jest w ogolnym stresie?
moze ma do ciebie o cos żal?

no naprawde nie potrafie powiedziec ( oczywiscie ze nie potrafie... nie znam was az tak dobrze)

pogadaj z nim, a jak nic sie nie zmieni mimo twoich prob to zostaw go.. nie ma co sie meczyc jesli tylko ci zalezy na zwiazku. pozatym gdyby on cie kochal naprawde to nie robilby nic wiedzac ze cie tym rani...

Go?? - 22-09-05, 21:24
To nie jest takie latwe....bo ja juz z Nim gadlam tysiace razy i On caly czas tweurdzi ze mnie kocha ponad wszytsko i chce byc ze mna do konca zycia! Mowi ze sie zmieni i sie nie zmienia! Juz nieraz probolwam od Niego odejsc ale to nie jest takie proste! Ja go kocham i tak cierpie! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Jestem zalamna!
Go?? - 02-11-05, 23:28
Droga Leno,
Ponieważ miałam sytuację niemal identyczną jak Twoja, doskonale sobie wyobrażam jak cierpisz, zwłaszcza, że jesteś ze swoim chłopakiem aż tyle czasu :/. Mogę powiedzieć Ci tylko jedno, skoro juz z nim próbowałaś rozmawiać, przekonywać, zwracać na siebie uwagę i żadna z tych czynności nie przyniosła efektu: to, co wyprawia Twój partner jest kompletną dziecinadą. Fakt, że on mówi, że Cię kocha i chce być z Tobą do końca życia nie mają już chyba dla niego żadnego znaczenia. Uważam, że on już tak naprawdę nie myśli nad tym co mówi, wypowiada te słowa tylko dlatego, że się do tego przyzwyczaił i są to uniwersalne formułki, które Cię powinny uspokoić. Nie chcę obrażać tej osoby, bo być może nadal go kochasz. Jest z Tobą, bo sam wierzy w to, co Tobie mówi, chociaż niekoniecznie musi być to prawda. Jeżeli go zostawisz to prawdopodobnie się załamie i będzie Cię błagał o zmianę decyzji i będzie obiecywał poprawę. Myślę, że to jest jedyna rzecz, którą możesz w tej chwili zrobić. Zostaw go, przynajmniej na jakiś czas. Jeżeli zobaczysz, że ogarnia go skrucha ale taka prawdziwa, możesz próbować reaktywować wasz związek. Jeśli jednak nawet to nie da rezultatów, to przykro mi, ale być może to nie był facet odpowiedni dla Ciebie. W każym razie życzę Ci jak najlepiej.